Reishi ekstrakt Seente Vägi, 90 taimset kapslit

43,80

Laost otsas

Kategooriad: ,
Red Reishi, tuntud ka kui punane läikvaabik ja Ganoderma lucidum.
 
90 kapslit reishi viljakehadest tehtud topeltekstrakti. Tegemist on kõige potentsema tootega Eesti turul, sisaldab vähemalt 40% polüsahhariide! Seened on kasvatatud orgaaniliste kasvatusmeetoditega ja just punane reishi sisaldab kõige suuremas kontsentratsioonis inimesele kasulikke ühendeid.
 
Reishi seenes leiduvad molekuid tugevndavad immunsüsteemi ja hoiavad inimese veresooni heas korras. Temas sisalduvad antioksüdandid neutraliseerivad vabasid radikaale, mis võivad põhjustada kroonilisi haigusi ja kiiret vananemist. Uuringud on näidanud, et 14 päeva läikvaabiku ekstrakti tarbimist tõstab veres antioksüdantide taset. Soovitame läikvaabiku ekstrakti inimesele, kes soovib oma keha mürk- ja jääkainetest puhastada.
 
Miks topeltekstrakt? Mõned seentes olevad kasulikud ained on vees lahustuvad ning teised alkoholis. Kasutades mõlemat ekstraktimismeetodit oleme loonud ekstrakti, kus nad on kõik kontsentreeritud kujul olemas. 
 
Koostisosad: Riisist kapsel, mis sisaldab 420 mg reishi ekstrakti. Kokku 90 kapslit, netokogus 37.8g.
 
 
Toidulisandina kasutades on soovituslik päevane annus 3 kapslit (1260 mg). Tarbida korraga, peale sööki. Pulbrina ostes sobib ta kakao, kohvi ja smuutide sisse ning teda võib ka lihtsalt lusikaga süüa.