Nelja seene kompleks-segu Seente Vägi, 120 taimset kapslit

53,80

Laos olemas

Kategooriad: ,
Nelja seene (reishi, lõvilakk-korallnarmik, korditseps, chaga) kompleks-segu.
 
Paljud kogenumad kasutajad leiavad endale erinevatest seene-ekstraktidest meeldiva segu, mis neile kõige paremini sobib. Lõin selle ekstraktide segu, et Sa saaksid korraga kogeda kõiki kasulikke omadusi, mida need seened jagavad ning samal ajal ka igaühe erilisi omadusi.
 
Tegemist on kõige potentsema tootega Eesti turul, sisaldab vähemalt 40% polüsahhariide! Lõvilakk (hericium erinaceus), korditseps ja reishi on kasvatatud orgaaniliste kasvatusmeetoditega ning chaga korjatud vabast loodusest.
 
Mõningad nende seente kasulikud omadused:
 
Toetavad aju tööd, kognitiivset võimekust ja mälu.
Tõstavad üldist energiataset ja meeleolu.
Beetaglükaanid toetavad immuunsüsteemi.
On ühed parimad probiootikumid – toetavad seedimist ja kasuliku mikrofloora arengut.
Antioksüdandid aitavad kehas kahjulikke aineid neutraliseerida.
Miks topeltekstrakt? Mõned seentes olevad kasulikud ained on vees lahustuvad (nt. beetaglükaanid) ning teised alkoholis. Kasutades mõlemat meetodit oleme loonud ekstrakti, kus nad on kõik kontsentreeritud kujul olemas.
 
Koostisosad: Riisist kapsel, mis sisaldab 420 mg seene-ekstraktide segu. Igat ekstrakti on kapslis 105mg. Kokku 120 kapslit, netokogus 50.4g. NB! Siin pakis on 30 kapslit rohkem, kui meie teistes kapslitega toodetes!
 
 
Toidulisandina kasutades on soovituslik päevane annus 4 kapslit (1680 mg). Tarbida korraga, peale sööki. Pulbrina ostes sobib ta kakao, kohvi ja smuutide sisse ning teda võib ka lihtsalt lusikaga süüa.