Korditsepsi ekstrakt Seente Vägi, 90 taimset kapslit

42,80

Laost otsas

Kategooriad: ,
Korditseps, ladinakeelse nimega Cordyceps militaris.
 
90 kapslit Korditsepsi viljakehadest tehtud topeltekstrakti. Tegemist on kõige potentsema tootega Eesti turul, sisaldab vähemalt 40% polüsahhariide! Seened on kasvatatud orgaaniliste kasvatusmeetoditega.
 
Korditseps (Cordyceps militaris) tõstab kehas füüsilise energia taset. Temas olevad ained tasakaalustavad hormoonide taset. Temast on abi näiteks kilpnäärme ületalitluse korral. Kõige suuremat mõju avaldab ta just suguhormoonidele, parandades nii meeste kui ka naiste seksuaaltervist. Uuringud näitavad, et korditsepsi ekstrakt võib tõsta testosterooni taset ja suurendada viljakust.
 
Miks topeltekstrakt? Mõned seentes olevad kasulikud ained on vees lahustuvad ning teised alkoholis. Kasutades mõlemat ekstraktimismeetodit oleme loonud ekstrakti, kus nad on kõik kontsentreeritud kujul olemas. 
 
Koostisosad: Riisist kapsel, mis sisaldab 420 mg korditsepsi ekstrakti. Kokku 90 kapslit, netokogus 37.8g.
 
 
Toidulisandina kasutades on soovituslik päevane annus 3 kapslit (1260 mg). Tarbida korraga, peale sööki. Pulbrina ostes sobib ta kakao, kohvi ja smuutide sisse ning teda võib ka lihtsalt lusikaga süüa.
 
Miks just Cordyceps militaris? Hiinas vabas looduses kasvav cordyceps sinensis on äärmiselt haruldane ning maksab üle 20 000 dollari kilo. Seega ei sisalda sinensis alaliiki sisaldavad pulbrid või ekstraktid viljakehasid, vaid ainult seenemütseeli. Sageli on toote sisse purustatud ka sööt, millel niidistik kasvas. Olen valinud Eestis müüa alaliiki, millel on üliharuldase sinensisega pea-aegu identne koostis ning mis on inimese poolt kasvatatav. Nii on võimalik päriselt pakkuda puhast viljakehadest tehtud korditsepsi ekstrakti ja sellega kaasnevaid kasutegureid.