Agreena 3-1 silikoonlehed (küpsetuspaber), 2 lehte

30,35

Laost otsas

Kategooriad: ,
Agreena 3-1 silikoonlehed on ainukesed säilitus- ja küpsetuslehed, mida kasutades ei vaja Sa enam toidukilet, fooliumit ega küpsetuspaberit. 
 
Agreena silikoonlehed on valmistatud 100% kõrgekvaliteedilisest plaatinasilikoonist, mis on ohutu toiduga kokkupuutumiseks (toode ületab FDA, Ameerika Toidu- ja Ravimiameti kehtestatud nõudeid). Agreena korduvkasutatav küpsetuspaber on tõeliselt innovatiivne ja ainus omataoline toode turul, mis nii säilitab, katab kui küpsetab. Võid oma Agreena silikoonlehti pesta käsitsi või pesumasinas ja need kestavad aastaid!
 
Agreena 3-1 küpsetuspaberite komplekt sisaldab 2 silikoonist säilitus- ja küpsetuslehte (45 x 30 cm). Vajadusel saad asetada lehed plaadile kohakuti ja pikendada küpsetuspaberi oma ahjuplaadile sobivasse mõõtu. 
 
  • Hoiab toidu kauem värskena kui katmata säilitades.
  • Sobib kasutamiseks kõikide toiduainetega (sh toores liha ja kala).
  • Sinu sahtlites kulub vähem ruumi – enam pole vaja erinevaid rulle ja karpe.
  • Saad seda kasutada korduvalt ja korduvalt pikki aastaid.
  • Kannatab kasutamist temperatuuridel -40 kuni +220 C.
  • Võid seda lõigata mõõtu vastavalt oma ahjuplaatide ja vormide suurustele.
  • Ei sisalda tervisele ohtlikke keemilisi ühendeid (BPA-d, ftalaate, pliid, elavhõbedat ega muud säärast).
  • See on kasutusea lõppedes ümbertöödeldav. 
 
Kasutamine:
Silikoonleht, tööpind ja Sinu käed peavad olema puhtad ja kuivad. Kui esimestel kordadel tundub, et leht on väga nakkuv ja jääb iseenda külge, siis ära heida meelt – juba pärast paari kasutus- ja pesukorda on seda väga lihtne kasutada.
 
Hooldamine:
Pese kuuma vee ja nõudepesuvahendiga ning loputa hoolikalt. Võib pesta ka pesumasinas. Pesemine aitab vältida rasvade kogunemist silikoonlehe pinnale ja nii säilib selle nakkuvus. 
 
Palun pea meeles:
Ära kasuta ahjus temperatuuril üle 220 C.
Ära kasuta teravate esemete ja lõikeriistadega.
Ära kasuta grillil.
Esimestel kasutuskordadel ahjus kasutades ära keera silikoonlehte tihedalt kokku ega jätka seda plaadil kogu plaadipinna katmiseks – alguses on silikoonlehed väga nakkuvad ning need võivad tugevalt üksteise külge kinnituda. Parem on silikoonlehest tasku voltida või kaks lehte üle teineteise katta siis kui oled neid juba mõned korrad ahjus eraldi kasutanud ja need on kuumusega harjunud.
Lase silikoonlehel ahjust võttes maha jahtuda, enne kui hakkad seda vormist või plaadilt pesemiseks ära võtma.